شرایط تحصیل در آذربایجان

آذربایجان به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد برای تحصیل در رشته پزشکی در دنیاست چرا که سطح آموزش و کیفیت تدریس ، زیرساخت ها ، دانشکده ها و منابع تحقیقاتی و تجهیزات خوب دانشگاه های این کشور دکتر های آموزش دیده و با مهارتی را تربیت میکند و در سالهای اخیر نوآوری ها و پیشرفت های زیادی در زمینه تحقیقات در زمینه پزشکی در کشور آذربایجان صورت گرفته است. تحصیل پزشکی در کشور آذربایجان 6 سال طول خواهد کشید. سال آکادمیک از 15 سپتامبر آغاز میشود و شما باید تا 10 سپتامبر مدارک مورد نیاز را تحویل داده باشید و در دانشگاه مد نظرتان ثبت نام کرده باشید.

کسانی که قصد دارند برای اخذ پذیرش در دانشگاه های پزشکی آذربایجان اقدام کنند ، باید حداقل نمره 15 در دروس علوم طبیعی ( فیزیک شیمی زیست شناسی) کسب کرده باشند. 

پروسه

همچنین متقاضی باید مدارک ترجمه شده به زبان آذربایجانی را برای شرکت ما ایمیل میکند ما ثبت نام اولیه را انجام داده و دانشجو می بایست آیدی اسکایپ داشته باشد بعد از ثبت نام اولیه دانشجو ایمیل مبنی بر ساعت و تاریخ مصاحبه دریافت خواهد کرد و در آن زمان باید حتما آنلاین باشد بعد از انجام مصاحبه در صورت قبولی ما مرحله دوم ثبت نام را انجام میدهیم 

-اخذ ویزا

-ثبت نام در دانشگاه

-ثبت نام در خوابگاه

-پیدا کردن خانه 

از خدمات دیگر این شرکت میباشد 

برای اخذ پذیرش تحصیلی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس های ما :
تماس از طریق واتس آپ وایبر
Sandra Files