select your language*

پاتفک روسیه:

به صورت اختصاصی برای آن دسته از دانشجویان خارجی که متقاضی دریافت آموزش عالی در روسیه هستند اما هنوز موفق به یادگیری زبان روسی در سطح مناسب برای تحصیل در رشته ی مورد تقاضا نشده اند، طراحی شده است. دوره ی مقدماتی، دوره ای یک ساله است و شامل دوره های یادگیری زبان روسی و همچنین دوره های ذکر شده در پروفایل می شود. پس از پایان دوره ی مقدماتی، دانشجویان خارجی در امتحانات شرکت و گواهی نامه ای دریافت می کنند که به آنها امکان تحصیل در مقاطع عالی در دانشگاه های روسیه را می دهد.

هزینه پاتفک روسیه

پاتفک روسیه

 

سنت پترزبورگ یکی از زبباترین و اسرار آمیزترین شهرهای اروپاست, میتوان گفت تحصیل در این شهر می تواند آرزوی هر دانشجوی روس و غیر روس باشد این شهر دومین شهر بزرگ فدراسیون روسیه پس از مسکو می باشد سن پترزبورگ با نظارت و پیگیری پتر کبیر ساخته شد, پتر که در آلمان دوران دانشجویی خود را به اتمام رسانده بود نام این شهر را پترزبورگ نامید , به همین جهت نام این شهر شباهت زیادی به شهر های کشور آلمان مثل هامبورگ و فرایبورگ دارد معنی کلمه پترزبورگ, سرزمین پتر است .

فاصله پترزبورگ تا مسکو پایتخت کشور روسیه ۷۱۵ کیلومتر است , و این شهر در کنار خلیج فنلاند , در کنار مرز فنلاند واقع شده است , فاصله پروازی به این شهر از مسکو ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه است و بهای بلیط آن در روزهای مختلف سال متغییر است در روزهای عادی میتوان بلیط مسیر یکطرفه به این شهر را از مسکو تا ۳۵ دلار خریداری کرد اما در روزهای سال نو و تابستانی برای مسیر یک طرفه تا ۱۰۰ دلار هم این قیمت افزایش پیدا میکند,هزینه بلیط رفت و برگشت از تهران به سن پترزبورگ ۶۰۰ دلار خواهد بود.

[irp posts=”2361″ name=”مزایای تحصیل در روسیه”]

50% LikesVS
50% Dislikes