select your language*

١٠ دليل براي تحصيل گروه هاي پزشكي در چين

 

1✅-واجد شرائط برای هر نوع آزمون پزشکی برای اخذ مجوز

49 دانشگاه پزشکی دولتی تحت نظارت دولت چین فعالیت میکنند.تمامی این دانشگاهها را سازمان بهداشت جهانی تائید میکند.یعنی فارغ التحصیلان میتوانند در آزمونهای پزشکی ملی زیر شرکت کنند.
MCI , PMDC , USMLE , PLAB , HPCSA , SCHS , etc .

2✅-مدرک شما در سراسر دنیا مورد تائید است.

دانشجویان پس از گذراندن تمام واحد های آموزشی وقبولی در آزمون پایان دوره دانشگاه، مدرک فارغ التحصیلی پزشکی رادریافت خواهند کرد.دانشجویان میتوانند گواهینامه خود را همراه با دیگر مدارک به سفارت کشور خود در چین ببرند و تائید آن را بگیرند.

3✅-همتراز با تحصیلات تکمیلی پزشکی غرب

بیشتر دانشگاههای پزشکی چین دارای رنکینک جهانی زیر 500 هستند ودر زمینه پزشکی مدرن دارای شهرت خوبی در دنیا میباشد.رشته پزشکی سالها است که در چین به زبان انگلیسی تدریس میشود و بسیاری از فارغ التحصیلان یا در حال گذراندن تحصیلات تکمیلی خود در چین هستندو یا به عنوان پزشک درکشور خود مشغول کارند.

4✅-تسهیل در صدور پذیرش برای دانشجویان خارجی

در مقایسه با کشورهائی مانند انگلستان،امریکا،اروپا،امکان ثبت نام در دانشگاههای پزشگی چین بیشتر است.به علاوه تحصیل پزشکی در چین بسیار ارزانتر از دیگر کشورها است.شما با انتخاب چین از رقابت تنگاتنگی که در دیگر کشورها وجود دارد خودتان را نجات میدهید و در ضمن مراحل اخذ پذیرش بسیار راحت است.

5✅-هزینه زندگی و شهریه پائین

تحصیل رشته پزشکی در چین 70 در صد ارزانتر از انگلستان یا امریکا است.مثلا رشته پزشکی درامریکا بدون 4 سال دوره پیش پزشکی حدود 200.000-160.000 دلار هزینه دارد.در حالی که شما میتوانید دوره کامل 6 ساله را با هزینه ای حدود 50.000-30.000 دلار بگذرانید.در مقایسه با دیگر کشورها هم شهریه ها در چین خیلی معقولانه تر است.زیرا وزارت بهداشت چین به اساتید دانشگاه کمک هزینه میدهد و هزینه تدریس در این دانشگاهها به نسبت پائین می اید و برای دانشجویان خارجی خیلی به صرفه تر است.

6✅-تحصیل در محیط آموزشی بین المللی

از آنجائی که روز به روز بر تعداد دانشجویان خارجی در چین افزوده میشود،چین به طور چشمگیری در حال بین المللی شدن پیش میرود.هنگام تحصیل در چین شما با دانشجویانی از کشورهای مختلف جهان روبرو میشوید.شما علاوه بر فراگرفتن فرهنگ های بین المللی مختلف میتوانید با فرهنگ سنتی چین هم آشنا شوید.بیشتر کشورها در دانشگاهها نماینده دارند.

7✅-تعداد زیاد بیمارستانها با کیفیت بالا برای گذراندن دوره انترنی

تمام دانشگاههائی که مجازبه ثبت نام دانشجویان خارجی هستند،باید حداقل استاندارهائی را که وزارت علوم چین تعیین کرده است دارا باشند.بیمارستا نهای وابسته به دانشگاه که دانشجویان دوره انترنی را در آنجا میگذرانند باید
دارای گرید 3 وسطح الف باشند ،ودارای تجهیزات پزشکی با استاندارهای جهانی و تخت کافی برای بیماران باشند.
چین پر جمعیت ترین کشور دنیاست و به همین دلیل بازار پزشکی چین به سرعت در حال پیشرفت است.وبه زودی یکی از بزرگترین بازارهای پزشکی در دنیا خواهد شد.

8✅-آب و هوای چین منطقه به منطقه متفاوت است و هر دانشگاهی زیبائی خاص خود را در فصول مختلف دارد.

دانشجویان میتوانند از زندگی در فضای دانشگاه لذت ببرند و یا در اوقات فراقت به جاهای دیگر بروند.دانشگاهها برای اینکه فرهنگ و سنن با شکوه و جذاب چین را به دانشجویان نشان دهند،فعالیت های متنوع زیادی را برای آنان برنامه ریزی میکنند .دانشجویان نه تنها با تاریخ وفرهنگ چین آشنا میشوند،بلکه میتوانند با روحیه نسل جدید چین هم آشنا شوند.

9✅-تحصیل در جامعه ای با درجه امنیت بالا

چین مکانی صلح آمیز ودارای امنیت با لا است.دولت چین برای حفظ امنیت و آرامش مردم و اجتماع چین ،قوانین سختی را برای جرائم اعمال میکند.برطبق آمار رسمی نرخ جرائم در چین هر ساله رو به کاهش است.در عین حال دولت چین برای حفظ امنیت و آرامش دانشجویان خارجی حفاظت های خاصی را برای آنان در نظر گرفته است.

10✅-کشف تاریخ دیرینه و فرهنگ غنی چین

با دستاوردهای سرسام آوری که چین در طی 30 سالی که وارد جهان خارج شده است به دست آورده ،بیش از 260.000 دانشجوی خارجی در دانشگاهها و کالج های بین المللی چین ثبت نام کرده اند.و آنجا را به عنوان یکی از محبوب ترین مکانها برای تحصیل ساخته است.دارای ویژگی های یک فرهنگ مرموز وکهن ویک اقتصاد نوین و پر جنب و جوش است.کشور چین برای هر فردی جذابیت خاصی دارد

اعزام دانشجو آراد با سالها تجربه در زمینه اعزام دانشجو آماده ارائه خدمت رسانی به متقاضیان تحصیل در چین میباشد

100% LikesVS
0% Dislikes